چهارچوب دربهای ضد سرقت آرا مدل LUXURY 112 از ورق فولادی با ضخامت 1/5 یا 2 میلیمتر ساخته شده است که پهنای آن می تواند با سفارش مشتری انتخاب شود که از  12-16-18 سانتیمتر قابل سفارش می باشد همچنین لنگه دربها توسط پروفیل اختصاصی 1/5 دور تا دور کلاف شده و درون آن جهت استحکام از 5 عدد پروفیل افقی و عمودی  با ضخامت بالا جهت ضد دیلم نمودن قفلها استفاده شده است.

پس از عملیات جوشکاری و پرداختکاری دربها و چهارچوب با پوشش مقاوم رنگ کوره ای الکترواستاتیک به صورت کاملا مکانیزه رنگ آمیزی می شود به طوری که در مقابل در مفابل رنگ پریدگی و خوردگی و پوسیدگی مقاومت بالایی پیدا می کند. بعد از طراحی و ساخت لایه داخلی دربها به لایه بیرونی میرسیم که زیبایی کار در این لایه می باشد. رویه دربها از ورق خام  MDF تهیه شده است که با پرس روکش طبیعی گردو -راش یا ملچ زیبایی آن دوچندان می شود. سپس رویه ها با بهترین و مرغوبترین رنگهای پلی اورتان یا پلی استر ترکیه ای رنگ آمیزی می گردد.

قفلها استفاده شده در دربهای ضد سرقت آرا از برند معتبر همچون کاله اصل ترکیه  و برند ایرانی هایکو می باشد که هر دو دارای 5 سال گارانتی می باشند.

مدل: CNC 500
ضخامت ورق چهار چوب: 1/5 یا 2 میلیمتر
ضخامت ورق داخل درب: 0/5 یا 1/25 میلیمتر
ضخامت ورق لنگه درب:1/25 میلیمتر
رنگ چهار چوب و لنگه درب: الکترواستاتیک کوره ای
جنس روکش درب: MDF با روکش طبیعی چوب ( گردو-راش-ملچ )
رنگ رویه: پلی اورتان ترکیه ای
قفل: KALE ترک با استاندارد TSE اصل ترکیه یا هایکو با پنج سال گارانتی
یراق آلات:هایکو با پنج سال گارانتی