مشخصات فنی درب:

چهارچوب دربهای ضد سرقت آرا از ورق فولادی با ضخامت 1.5 میلیمتر ساخته شده است که این درب ها در ابعاد استاندارد با ارتفاع 210 سانتیمتر و عرض 105  ،110 و 115 سانتیمتر و در پهنای 12-16-18 سانتیمتر قابل سفارش می باشد همچنین لنگه دربها توسط پروفیل اختصاصی با ضخامت 1.25 به صورت دور تا دور کلاف شده و درون آن جهت استحکام از 5 عدد پروفیل افقی 20*40 با ضخامت بالا استفاده شده است. همچنین جهت ضد دیلم نمودن قفلها یک پروفیل عمودی ضخیم در پشت قفلها جوش داده شده است.

پس از اتمام جوشکاری کلاف درب یک ورق به ضخامت 0.5 تا 1 میلیمتر به صورت سرتاسری و کامل بر روی کلاف جوشکاری میشود که این ورق درب را ضد نفوذ میکند.

پس از عملیات جوشکاری و پرداختکاری دربها و چهارچوب با پوشش مقاوم رنگ کوره ای الکترواستاتیک به صورت کاملا مکانیزه رنگ آمیزی شده به طوری که در مقابل رنگ پریدگی و خوردگی و پوسیدگی مقاومت بالایی پیدا می کند.

رویه دربها از ورق خام  MDF هشت میلیمتری تهیه شده است که بعد از عملیات پرس روکش طبیعی گردو -راش یا ملچ به روی آن ضخامت رویه 10 میلیمتر می شود.سپس رویه ها با بهترین و مرغوبترین رنگهای پلی اورتان یا پلی استر ترکیه ای رنگ آمیزی می گردد.

قفلها استفاده شده در تولید دربهای ضد سرقت از برند کاله اصل ترکیه با پنج سال گارانتی و یا در تولید دربهای اکونومی از برند ایرانی هایکو با پنج سال گارانتی می باشد.

درب های ضد سرقت از نظر امنیت نسبت به درب های معمولی از امنیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و این امنیت به دلیل ساختار این درب ها می باشد در هنگام ساخت این درب ها از چهارچوب های فولادی استفاده می شود و این چهارچوبها توسط دستگاه های ویژه تولید می شوند. چهارچوب درب ها مانند یک بدنه عمل می‌کند که سایر بخش‌های دربهای ضد سرقت بر روی آنها قرار می گیرند.

آرا

   ایمن و زیبا

مدل: CNC 500
ضخامت ورق چهار چوب: 1.5  میلیمتر
ضخامت ورق داخل درب: 0.8 میلیمتر
ضخامت ورق لنگه درب: 1.25 میلیمتر
رنگ چهار چوب و لنگه درب: الکترواستاتیک کوره ای
جنس روکش درب: MDF با روکش طبیعی چوب ( گردو-راش-ملچ )
رنگ رویه: پلی اورتان ترکیه ای
قفل: KALE ترک با استاندارد TSE اصل ترکیه با پنج سال گارانتی
یراق آلات:هایکو با پنج سال گارانتی