آنچه باید درباره ما بدانید!

آرادرب فعالیت خود را در سال 1378 در زمینه تولید انواع دربهای آلومینیومی ، دربهای پنیوماتیک انواع اتوبوس ، مینی بوس و کابین تحت برند رویال درب آغاز نموده است . نگاه کار آفرینی مؤسسین رویال درب ، پس از چند سال فعالیت در این گروه صنعتی سبب شکل گیری ایده ایجاد یک مجموعه حرفه ای و تخصصی به منظور توليد و فروش درب های ضدسرقت در قالب مجموعه آرادرب تبلور يافت.

 آرادرب با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده و دانش محور با هدایت آقای مهندس ترابی پایه ریزی شد و آغاز به فعالیت نمود.

هم اکنون با گذشت دو دهه تجربه کارآفرینی، مجموعه آرادرب دارای سالن های تولید مجزا و بخش های مختلف مهندسی و با به کارگیری نیروهای متخصص و کارشناسان آموزش دیده به عنوان یکی از نام های مطرح و دارای اعتبار تجاری در بازار به جهت ارائه محصولاتی با کیفیتی قابل قبول و خدمات پس از فروش در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

این مجموعه همواره خواسته های مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می دهد و محصولاتی مطابق با سلایق سخت گیرترین مصرف کنندگان طراحی و تولید می نماید، که این مهم مزیت رقابتی محصولات آرادرب با سایر محصولات می باشد.

آرادرب با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شأن مصرف کنندگان و متناسب با خواسته های آنها فعالیت می نمایند ..
 تنوع تولید بر اساس نیاز مشتریان، تحویل به موقع، کیفیت مطلوب مطابق با استاندارهای جهانی، خدمات فروش و پس از فروش، بسته بندی مناسب کالا و همچنین ارسال محصولات در داخل و خارج از کشور از مهمترین اهداف این مجموعه است که سعی در هر چه بهتر ارائه شدن آنها داریم .

آرادرب ، در راستای اهداف مشتری مداری خود و تولید محصولات ناب و با کیفیت ، با به کارگیری تجربه ، تخصص و مشاوران حرفه ای، شروع به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 نموده است .

تمرکز ما بر نوآوری بوسیله تحقیق و توسعه مداوم در زمینه دربهای ضدسرقت میباشد که نه تنها خواسته های بازار را ببیند، بلکه از آن خواسته ها فراتر رود.

آرا                  

ایمن و زیبا

تلگرام